מרכזי קניות בצפון

מרכזי קניות בצפון

מרכזי קניות בצפון הארץ

הצפון הישראלי אינו מפסיק להפתיע את תושביו ואת התיירים הרבים הבאים לבקר בו. מעבר לנופי הטבע המהממים, מתגלה לנו הצפון האורבני. מרכזי קניות בצפון פזורים בפרוסה הגאוגרפית של אזור הצפון, כל אחד מציע חוויה שונה ומיוחדת.

6 מרכזי קניות בצפון הארץ

קניון ארנה, נהריה – המרכז המוביל לקניות בעיר נהריה! קניון בו הכול מתחבר ומתאחד כדי ליצור חוויה ייחודית של קניות. כאן תוכלו למצוא את כל רשתות האופנה המובילות בישראל, לצד מבחר מסעדות ובתי קפה שתוכלו לשבת בהם בנוחות.

גרנד קניון, חיפה – המרכז הגדול והמפואר ביותר בצפון הארץ. כאן תוכלו למצוא את כל הרשתות הגדולות, מסעדות מגוונות, ובידור לכל המשפחה.

קניון עזריאלי, עכו – עם נוף לחוף הים, הקניון מציע מגוון חנויות ובתי קפה שמתאימים לימי קיץ או חורף במערב הגליל.

מרכז קניות צומת טבריה – למרכז נוף מרשים לכנרת וגישה נוחה לתיירים המבקרים באזור.

קניון קריון, קריית ביאליק – פרלת הצפון, המתאימה במיוחד למשפחות. בנוסף לחנויות, ישנם אטרקציות לילדים ואזורי בידור.

הצפון מציע גם שלל שווקים מסורתיים ושוקי דרום אירופה, כגון שוק ואדי ניסנאס בחיפה או שוק הפשפשים בעכו, שמתאימים לאלה המחפשים חוויה אותנטית ושונה.

צפון הארץ מציע מבחר מרכזי קניות עם חוויית קנייה מגוונת – החל מהמודרניות הבלתי נגמרת של מרכזי הקניות הגדולים ועד לשווקים המסורתיים האותנטיים. זווית המבט השונה על הצפון מדגישה את התרבות הרב גונית של האזור ואת ההזדמנויות הרבות שהוא מציע.

אז אם אתם נמצאים באזור הצפון, תקפצו לבקר אותנו בקניון ארנה נהריה. נשמח לארח אתכם באחד המקומות הנחשקים ביותר באזור הצפון. מתחם הקניות בו תוכלו לצאת לשופינג עם החברים ובני המשפחה, לשבת ולבלות, להתאמן בחדר כושר, לצפות בסרט ואפילו למצוא תעסוקה לקטנטנים